10 проектів в партнерстві з українськими університетами за програмою Еразмус+ забезпечать розвиток потенціалу вищої освіти

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати першого конкурсу 2015 р. Програми Еразмус+ за напрямом KA2: Розвиток потенціалу вищої освіти.

Cеред 140 проектів, рекомендованих для фінансування Європейським Союзом, 10 проектівреалізуватимуться за участі українських університетів, асоціацій та неурядових організацій, підприємств, дослідних інституцій і підприємств – 43 партнери від України візьмуть участь у впровадженні проектів.

Виконавцями проектів стануть 32 вищих навчальних заклади з України; з їхчисла Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут», працюватиме над виконанням трьох проектів,  чотири університети виконуватимуть по 2 проекти: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ), Харківський національний  економічний університет імені Семена Кузнеця, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Київський національний університет імені Тараса Шевченка.По одному проекту реалізовуватимуть 27 університетів з України. Повний список проектів за участі України і вищий навчальних закладів – переможців першого конкурсу розміщено на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні - http://bit.ly/1eV9mID.

 

http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/press_corner/all_news/news/2015/2015_08_07_uk.htm

07 серпень 2015