Новини

28 жовтня 2015 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Ужгород. О 12:30 на базі Ужгородського національного університету відбудеться офіційне відкриття 22го Інформаційного центру ЄС, а також низка інформаційних заходів: прес-конференція, майстер-клас з анімації відео про європейські стандарти життя, лекція-дискусія для студентів про нинішній етап відносин між ЄС та Україною, а також велозаїзд на чолі з Послом ЄС Яном Томбінські.

 

Читати далі >
15 жовтень 2015

29 липня 2015 року Європейська Комісія запустила консультацію з громадськістю щодо пакету законодавчих ініціатив «розумні кордони». [Далі – пакет «розумні кордони»]

Метою консультації є збір поглядів та думок для сприяння поточного процесу оцінки впливу пакету «розумні кордони» та підготовки відповідної політики, що буде запропонована скоригованою законодавчою пропозицією, внесеною Європейською Комісією. Консультації також допоможуть зібрати нові ідеї і знання та перевірити наявні на сьогодні уявлення та дослідження.

Читати далі >
08 вересень 2015

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати першого конкурсу 2015 р. Програми Еразмус+ за напрямом KA2: Розвиток потенціалу вищої освіти.

Cеред 140 проектів, рекомендованих для фінансування Європейським Союзом, 10 проектівреалізуватимуться за участі українських університетів, асоціацій та неурядових організацій, підприємств, дослідних інституцій і підприємств – 43 партнери від України візьмуть участь у впровадженні проектів.

Читати далі >
07 серпень 2015

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2015 року за напрямом Жан Моне в рамках програми Еразмус+. Загалом, рекомендовано до фінансування 261 проект, з них 8 проектів  реалізуватимуться за участі українських університетів та асоціацій.

Читати далі >
06 серпень 2015