Фотоконкурс буде закінчено у липні 2014 року

Проект ЄС "Підтримка впровадження Транспортної стратегії України" радий повідомити, що конкурс аматорської фотографії "Обличчя сучасного транспорту України" подовжено до 7 липня 2014 року. 

Всі фотографи-любителі досі мають можливість виразити себе та взяти участь у  нашому конкурсі. Не втрачайте шанс та покажіть свої роботи – ви можете стати нашим переможцем! Умови конкурсу дуже прості – фотографії у цифровому форматі розміром не менш ніж 2MB мають виражати вашу думку про те, що таке сучансий транспорт України та як він виглядає. Будемо вдячні за творчий та оригінальний підхід!

Нагадуємо, що фото приймаються за електронною адресою Irina.Saidova@transport-ukraine.eu

Компетентне журі у складі експертів проекту, представників Міністерства інфраструктури України та Представництва Європейського Союзу в Україні оцінить всі ваші фото та найкращі 20 робіт, вибраних за оцінювальною шкалою, будуть представлені у виставковому центрі "М-17". Офіційне відкриття фотовиставки відбудеться 15 липня 2014 року за участю членів журіта представників ЗМІ. Також найкращі фото будуть опубліковані на сайті проекту.

Переможець та призери конкурсу будуть нагороджені дипломами проекту та цінними призами.

Також інформуємо вас, що надсилаючи свої роботи до участі у конкурсі проекту, ви надаєте права проекту ПТС публікувати їх на сайтах проекту та Представництва ЄС в Україні, у друкованих рекламних матеріалах проекту та ЗМІ, демонструвати їх у виставкових центрах та під час заходів проекту.

Інформація щодо учасників конкурсу, їх робіт та результатів оцінювання буде оголошена на сайті проекту, а також у ЗМІ.

Бажаємо всім зробити свою саму вдалу фотгографію та з нетерпіння чекаємо ваших робіт!

Для додаткової інформації телефонуйте: +38(044)277 2463 або заходьте на сайт проекту:  www.transport-ukraine.eu

04 квітень 2014