Європейський тиждень мобільності у Києві

Європейський тиждень мобільності – міжнародна ініціатива, мета якої – інформувати людей про переваги раціонального розвитку транспорту: збільшення використання громадського

транспорту, велосипедів та пішої ходи замість використання приватних автомобілів.

Київ приймає участь  у Тижні Мобільності вже вдруге та семінар, який відбувся, підтвердив зацікавленість киян цією проблемою.

21 вересня у рамках Європейського Тижня Мобільності у Київській міській адміністрації відбувся семінар по обміну досвідом «Транспортна система сучасного міста: методи планування».

У семінарі приймали участь представники нашого проекту. Керівник проекту пан Бернар Семерія виступив з презентацією «План дій щодо міських транспортних систем країн Європейського Союзу» та розповів про досвід європейських країн у цій сфері та законодавчих нормах.

У семінарі також прийняли участь представники Мюнхенської мерії з відділу дорожнього руху – Мартін Шрайнер, голова сектору стратегій та управління мобільністю та Віґанд вон Сассен, координатор проекту популяризації велотранспорту, які розповіли про планування інтегрованої системи транспорту міста Мюнхен та заходах популяризації вело транспорту та заохочення відмови від використання приватного автотранспорту у межах міста.

Представники Київської адміністрації розповіли про свої підходи у плануванні мобільності у Києві та зокрема про програму реалізації транспортного компоненту Стратегії розвитку Києві до 2025 року.

21 вересень 2012