Європейський Тиждень Сталої Енергетики, Вінниця, 15-19 червня 2015

Уже п’ятий рік поспіль Україна долучається до ініціативи відзначення Європейського Тижня Сталої Енергетики, який цього року проходитиме у країнах ЄС із 15 по 19 червня.

Низка міст України традиційно проведе тематичні заходи, щоб розповісти мешканцям про ефективне споживання енергії та захист довкілля.

Цього року Європейський Тиждень сталої енергетики офіційно відкриє Вінниця за співпраці Представництва ЄС та Вінницької міської ради.

По всій Україні буде організовано низку заходів, зокрема вуличні просвітницькі події для широкої громадськості, які покажуть досягнення міст у реалізації Планів дій зі сталого енергетичного розвитку.

Європейський Тиждень Сталої Енергетики об’єднає гравців енергетичного сектору та громадськість навколо проблеми енергоефективності та енергозбереження, ефективного та раціонального використання ресурсів та проблеми зміни клімату. 

Європейський тиждень сталої енегретики – це ініціатива ЄС, започаткована 2006 року. Відтоді щороку наприкінці червня по всіх Європі проходять заходи, спрямовані на поліпшення енергоефективності та збільшення використання відновлюваної енергії. Вони сприяють поширенню найкращих практик, надихають на нові ідеї та об’єднують задля досягнення завдань ЄС щодо енергетики та цілей, що пов’язані зі зміною клімату.

Проект ЄС ПТС теж прийняв участь у святкуванні і представив друковані матеріали для дорослих та дітей на відповідну тему. 

16 червень 2015