Конкурс аматорських фотографій "Обличчя сучасного транспорту України"

Проект ЄС "Підтримка впровадження Транспортної стратегії України" (ПТС) продовжує конкурс аматорських фотографій на транспортну тему "Обличчя сучасного транспорту України".

Запрошуємо всіх, хто любить фотографувати і має бажання, взяти участь у конкурсі. Скористайтесь шансом та проявіть себе – можливо, саме на Вас чекає успіх. Умови конкурсу надзвичайно прості – фотографії розміром не менше 2МВ повинні втілювати Вашу ідею про те, що представляє і як виглядає сучасний транспорт України. Заохочуємо креативність і нестандартний підхід!

Ваші фото будуть прийматися  до 06 березня 2014 року за електронною адресою Irina.Saidova@transport-ukraine.eu

Просимо звернути увагу, що, надсилаючи на електронну адресу проекту ЄС ПТС фотографію для участі у конкурсі, Ви надаєте право Проекту ЄС ПТС розміщувати її у мережі Інтернет, у друкованих рекламних матеріалах проекту, розповсюджувати через ЗМІ, експонувати у виставкових центрах та під час заходів проекту.

Компетентне журі у складі експертів проекту ЄС ПТС, представників Міністерства інфраструктури України та Європейського Союзу в Україні проведуть оцінку фотографій та оберуть 20 найкращих знімків для експонування у виставковому центрі "М-17" по завершенні конкурсу у березні 2014 року. Офіційне відкриття виставки відбудеться за участі представників Делегації Європейського Союзу, керівництва проекту ПТС та ЗМІ.

Переможець та два призери конкурсу будуть нагороджені дипломами проекту та цінними призами.

Інформація про учасників конкурсу, їх роботи та результати оцінювання будуть опубліковані в мережі Інтернет та ЗМІ.

Бажаємо Вам знайти свій найкращий фотокадр та з нетерпінням чекаємо на Ваші роботи!

За додатковою інформацією просимо звертатися за тел. +38(044)277 2463 або на сайт проекту www.transport-ukraine.eu

10 лютий 2014