Конкурс дитячих малюнків – Дні сталої енергетики та Європи в Україні

16 травня 2015 року у Центральному міському парку міста Херсона завершився великим дитячим фестивалем Конкурс дитячих малюнків «Мій автомобіль на чистій енергії»..

Проект ЄС «Підтримка впровадження Транспортної стратегії України» у квітні 2015 року оголосив Конкурс дитячих малюнків на тему енергоефективності на транспорті серед дітей з інтернатів Херсону та Херсонської області.

Понад 120 дітей з трьох шкіл-інтернатів прийняли участь у конкурсі. Сьогодні необхідно піднімати питання, пов’язані з транспортом, зокрема енергоефективності та екологічної сумісності транспортних засобів, і саме серед його майбутніх користувачів. Конкурс малюнків допоміг дітям почати думати над цими важливими питаннями, а також дозволив їм виявити свої артистичні здібності – як діти бачать транспорт свого майбутнього, який працюватиме без пального (або на чистому пальному) і як він буде виглядати. Усі дитячі роботи, які присутні глядачі змогли побачити й оцінити, вразили своєю яскравістю й неординарністю мислення.

Імена переможців були оголошені на церемонії нагородження, у якому прийняв участь голова міста Херсона пан Миколаєнко. Три кращих малюнка, обраних журі: Лебенко Василя, Пархоменко Тетяни та Бугайчук Іванни були нагороджені дипломами Проекту та цінними призами. Також журі відзначило дипломами Проекту та цінними призами дві роботи : Бакуменко Катерини та Балахнова Максима, у спеціальній номінації «Найкраща ЄКО-ідея». «Приз глядацьких симпатій» - м’яка іграшка, та диплом проекту отримав Причина Валентин.

Під час фестивалю дітей чекала різноманіть подій - вікторини та змагання, також діти могли спробувати свої сили у різних майстер-класах – від ліпки з декоративної глини до оригінальних букетів з цукерок, дві команди дітей зібрали пазли на швидкість, а також приймали участь у веселих танцювальних конкурсах.

Одночасно з дитячим фестивалем у рамках проекту проходив Інформаційний захід, присвячений Дням Європи в Україні та організований разом з Інформаційним центром ЄС при Херсонському державному університеті, який надає інформаційні матеріали про ЄС, його історію та принципи формування Європейського Союзу, загальні досягнення держав-членів, поточні проблеми та стратегії майбутнього розвитку європейської спільноти різним групам відвідувачів. 

18 травень 2015