Конкурс есе для студентів транспортних ВУЗів

 

Проект ПТС запрошує студентів усіх транспортних вищих навчальних закладів України, які бажають висловити свою думку про те, яким має бути український транспорт, взяти участь в конкурсі есе «Моє бачення майбутнього транспорту України».

Інформаційна кампанія, що проводиться Проектом ПТС за допомогою публічних лекцій орієнтована на студентів транспортних вищих навчальних закладів України (Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Севастополь) має на меті інформування сьогоднішніх студентів, а надалі майбутнього потенціалу транспортного сектору країни про процеси, що відбуваються у транспорті, досягнення і проблеми, а також про плани та програми розвитку, що викладені у Транспортній стратегії, та висвітлення програм ЄС з підтримки транспортної системи України.

Конкурс есе, що проводиться у рамках цієї кампанії, дозволить студентам висловити свої думки та ідеї про майбутнє транспорту, свою точку зору на зміни, що відбуваються, і подальші плани розвитку. За умовами конкурсу, учасники також мають продемонструвати у своїх творах знання Транспортної стратегії України, яку було затверджено у жовтні 2010 р. На думку експертів проекту, сучасні студенти, які навчаються у транспортних вищих навчальних закладах країни, повинні володіти якнайповнішою і актуальнішою інформацією про розвиток транспортної галузі України. І наш проект хотів би заохочувати молоде покоління у його прагненні стати повноцінними учасниками будівництва майбутнього своєї країни та транспортної галузі.

Есе мають бути лаконічними (до 2500 слів), написані українською, російською або англійською. Учасниками конкурсу можуть бути студенти будь-яких вищих учбових закладів України, які мають українське громадянство.

Оголошення про початок конкурсу було зроблене 7 листопада 2012 року. Конкурс триватиме до 30 квітня 2013 р. У травні 2013 року буде відібрано 5 кращих творів, серед яких спільна комісія, до складу якої входять експерти проекту та представники Делегації ЄС, визначить переможця конкурсу, який поїде до Брюсселя та стане учасником цікавої екскурсії штаб-квартирою Європейської Комісії, що знаходиться в унікальній будівлі Берлемон, розташованій у центрі Європейського кварталу Брюсселю, яка є символом Європейської спільноти.

Усі новини про перебіг конкурсу ви знайдете на нашому веб-сайті. Після закінчення конкурсу всі фіналісти отримають заохочувальні призи від Проекту та дипломи про участь у фіналі конкурсу. Есе призерів будуть також розміщені на нашому сайті.

Спробуйте свої сили, беріть участь і вигравайте! Бажаємо всім удачі!

Чекаємо Ваші есе за адресою: irina.saidova@transport-ukraine.eu

07 листопад 2012