Круглий стіл за результатами кампанії з безпеки дорожнього руху у Чернігові, Ужгороді та Мукачеві

12 листопада 2015 року о 10.00 у приміщенні Департаменту ДАІ МВС України за адресою: м.Київ, вул. Лук'янівська, 62 відбудеться фінальний Круглий стіл за результатами двох пілотних проектів з безпеки дорожнього руху , які були проведені проектом ПТС у 2015 році у Чернігові, Ужгороді та Мукачеві.

Серед учасників Круглого столу будуть представники Європейського Союзу в Україні, проекту "Підтримка впровадження Транспортної стратегії України", Департаменту ДАІ МВС Україниб Державного підприємства "Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій" Міністрества охорони здоров'я України, Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги, Асоціації безпеки дорожнього руху, НГО " Молоді ініціативи Закарпаття" та НГО "Фонд розвитку транскордонного співробітництва".

У ході Круглого столу експерт проекту зі зв'язків з громадськістю надасть звіт про проведення заходів у рамках пілотних проектів з безпеки дорожнього руху у Чернігові, Ужгороді та Мукачеві, партнери проведення заходів обговорять діяльність проекта у ході цих кампаній та нададуть рекомендації щодо подальшої роботи у цьому напрямку.

04 листопад 2015