Навчальний курс з аеронавігації у Тренінговому Центрі ЄВРОКОНТРОЛЮ в Люксембурзі

В період з 15 по 19 вересня 2014 року за сприянням проекту ЄС «Підтримка впровадження транспортної стратегії України» (ПТС) представник Державіаслужби України пройшов підготовку у Інституті ЄВРОКОНТРОЛЮ з аеронавігаційного обслуговування, що знаходиться у Люксембурзі.

Навчальний курс, присвячений розслідуванню та аналізу подій у сфері Організації повітряного руху (ОПР), що спрямований, насамперед, на підвищення кваліфікації фахівців повноважних авіаційних  влад, що займаються систематизацією та аналізом авіаційних подій та інцидентів та розробкою заходів щодо попередження подібних випадків у майбутньому.

Участь у такому заході дозволяє не тільки отримати практичні навички щодо провідних засобів аналізу, але й обмінятися досвідом з колегами-фахівцями з країн ЄС, щодо їх застосування в повсякденній діяльності.

Крім того, отримані знання дозволять Державіаслужбі вдосконалити внутрішні процедури щодо аналізу авіаційних подій та отримання відповідної інформації від суб’єктів  авіаційної діяльності.

У рамках співробітництва проект ПТС й надалі підтримуватиме ініціативи Державіаслужби, що мають на меті посилення її адміністративної спроможності та забезпечення належного рівня безпеки авіації.

21 вересень 2014