Проект Євросоюзу з впровадження Транспортної Стратегії України підбиває підсумки циклу проведених заходів

Залізничний вокзал

Закриття: 18 липня о 14.00

Учасники прес-конференції: представники Європейського Союзу Ендрю Разбаш (голова операційного відділу) та Юрате Юодснукіте (координатор транспортних проектів), представник Міністерства інфраструктури України Костянтин Савченко (Департамент координації політики розвитку інфраструктури та туризму), представники «Укрзалізниці», працівники проекту ПТС Бернард Семерія (керівник проекту), Алла Новікова (доктор економічних наук, член Транспортної академії України) та Ірина Саідова (експерт щодо питань зв’язків з громадськістю та висвітлення заходів), керівництво транспортних ВИШів Києва Оксана Ільєнко (Національний авіаційний університет) та Олександр Зорька (Академія водного транспорту), представник Національного транспортного університету, переможці конкурсу студентських творів, численні представники ЗМІ. 

Протягом 2012 і 2013 років за ініціативи Проекту Європейського Союзу (ЄС) «Підтримка впровадження Транспортної Стратегії України» (ПТС) було проведено цикл заходів, які пройшли по всій Україні та були присвячені розвитку транспортної галузі України. 18 липня 2013 року о 14.00 у приміщенні зали очікування на центральному залізничному вокзалі Києва відбудеться прес-конференція, яка завершить демонстрацію фотовиставки, що здійснила мандрівку залізничними вокзалами Дніпропетровська, Донецька, Одеси, Харкова, Львова, Запоріжжя та Києва, представляючи кожен вид транспорту та акцентуючи увагу на найважливіших у транспортній системі об’єктах, пасажирах і працівниках українських транспортних служб. Також будуть представлені результати проведеного циклу публічних лекцій на тему впровадження Транспортної Стратегії України на період до кінця 2020 року та конкурсу творів на тему майбутнього транспортної галузі України для студентів транспортних ВИШів. На прес-конференції фіналісти конкурсу студентських творів поділяться своїми враженнями про участь у конкурсі, а переможниця розповість про свою подорож до Брюсселю та екскурсію будівлею Європарламенту, яка була головним призом конкурсу. Представники Європейського Союзу в Україні урочисто нагородять фіналістів конкурсу дипломами.

Із 2008 року в рамках партнерства фахівці ЄС у співпраці з Міністерством інфраструктури України розробляли «Транспортну стратегію України на період до 2020», яка була затверджена розпорядженням Уряду в жовтні 2010 року та визначила основні цілі, принципи та пріоритети розвитку транспортної галузі України. Згідно зі Стратегією, трьома основними напрямками розвитку є підвищення ефективності управління, покращення якості транспортних послуг та розробка нових засобів енергозбереження. А отже інституційні реформи й покращення транспортної інфраструктури чекають на український транспорт уже в найближчому майбутньому.

 

17 липень 2013