Проект ПТС на виставці ІНТЕР-ТРАНС в Одесі

Керівник проекту «Підтримка впровадження Транспортної стратегії України» пан Бернард Семерія відвідав міжнародну транспортну виставку ІНТЕРТРАНС в Одесі 1 червня 2012р. і виступив з програмною промовою на відкритті конференції, яка відбувалася одночасно з виставкою.

Він привітав прийняття нового українського закону «Про морські порти» та запевнив присутніх, що новий проект ПТС, який фінансується ЄС, спрямований на ефективну співпрацю з Міністерством інфраструктури України, оскільки він продовжуватиме та розширюватиме досягнення своїх попередників.

«Я глибоко переконаний, що наслідком щоденних зусиль наших партнерів у Міністерстві стане підвищення якості послуг, які надаються подорожуючим морським, наземним та повітряним транспортом», сказав пан Семерія.

Під час відкриття конференції він зачитав вітальний лист від імені голови делегації ЄС в Україні пана Хосе Мануеля  Пінто Тешейри, а згодом п.Семерія зустрівся з відвідувачами на стенді.

З огляду на присутність 96 офіційних державних учасників, виставка та конференція ІНТЕР-ТРАНСПОРТ в Одесі залишається основною щорічною подією для галузі морського транспорту України.

Їх відвідують керівники середньої ланки у секторі портової інфраструктури, маркетингові представники логістичних компаній та численні представники асоціацій чорноморських портів.

На виставці були представлені українські порти Чорного та Азовського морів (зокрема у Білгород-Дністровському, Іллічівську, Миколаєві, Маріуполі, Керчі, Херсоні, Ізмаїлі, спеціалізовані порти Октябрськ, Одеса та Южний), разом з регіональними партнерами з Російської Федерації (Керченський порт) та грузинськими портами Батумі та Поті.

Представники галузі з Балтійських держав, зокрема Ризький порт, та Польщі (порт Гданська) та Бельгії (порт Генту) взяли участь у роботі виставки в Одесі вперше.

Експерти проекту ПТС розповсюдили Білу книгу Європейської Комісії «На шляху до Єдиного Європейського Транспортного Простору» серед відвідувачів виставки та представили документальний фільм про безпеку на шляхах «Двадцять сливин про життя та смерть…»

 

 

 

 

01 червень 2012