Проект ПТС організував курс лекцій про Транспортну стратегію України для студентів транспортних ВУЗів

З метою підвищення обізнаності покоління молодих фахівців, які в недалекому майбутньому стануть керманичами транспортного сектору України, Проект ПТС організував курс безкоштовних лекцій про Транспортну стратегію України, її значення та напрямки реалізації, шляхи розвитку транспорту країни та майбутні перспективи.

Лекції націлені на студентів транспортних вузів та академій України і читатимуться представником бенефіціарія, заступником директора з наукової роботи Державного автотранспортного науково-дослідного і проектного інституту, членом Транспортної академії України, доктором економічних наук Аллою Михайлівною Новиковою спільно з експертом проекту по зв’язках з громадськістю.

Нині в Україні працюють 14 транспортних академій та університетів (Київ, Харків, Донецьк, Одеса, Дніпропетровськ і Севастополь). Основна мета проведення подібних лекцій – донести до студентів транспортних вищих навчальних закладів інформацію про Транспортну стратегію України, плани її реалізації, а також освітлювати діяльність ЄС у сфері транспортної індустрії нашої країни та плани подальшої співпраці ЄС і України у транспортній галузі.

Транспортна стратегія України та умови її реалізації є ключовими питаннями сучасних проблем транспортного сектору та шляхів їхнього розв’язання, що, поза сумнівом, позначатиметься на подальшому житті та кар’єрі молодих людей, які пов’язують своє життя з транспортом. Організовуючи такі лекції, ми прагнемо не лише інформувати сучасних студентів, але також спонукати їх міркувати та дискутувати про сьогоднішню ситуацію у транспорті та шляхи його розвитку.

З цією ж метою паралельно з курсом лекцій з транспортної стратегії Проект ПТС оголосив конкурс есе серед студентів транспортних вузів «Моє бачення транспортного майбутнього України».

Лекції складаються з двох частин: презентація та доповідь про Транспортну стратегію України, результати, досягнуті за два роки впровадження стратегії та основні показники оцінки прогресу впровадження стратегії; а друга частина присвячена огляду програм ЄС у транспортній галузі України та основним завданням проекту.

 План проведення лекцій у транспортних вищих навчальних закладах України:

 1. Одеса:

Одеська національна морська академія – 25.10.2012

Одеський національний морський університет – 25.10.2012

Лекція та дискусія – круглий стіл у рамках Чорноморського транспортного форуму – 24.10.2012

2. Донецьк:

Донецький інститут залізничного транспорту – 7.11.2012

3. Київ:

Національний транспортний університет – 7.12.2012

Національний авіаційний університет – 10.12.2012

Державна академія водного транспорту – 05.03.2013

Державний економіко-технологічний університет транспорту – 12.03.2012

4. Харків:

Харківський національний автомобільно-дорожний університет – 20.03.2013

Харківська державна академія залізничного транспорту – 20.03.2013

Національний аерокосмічний університет – 19.03.2013

5. Дніпропетровськ:

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту – 16.04.2013

6. Севастополь:

Севастопольський факультет морського транспорту Київської державної академії – 17.04.2013

Севастопольський морський коледж державної академії водного транспорту – 17.04.2013

24 жовтень 2012