Проект ПТС вітає переможців конкурсу есе

Команда проекту ПТС разом із представниками Міністерства інфраструктури та Представництва ЄС закінчила оцінку есе студентів транспортних ВУЗів на тему «Моє бачення майбутнього української транспортної галузі». Ми вдячні всім студентам, які надіслали есе на конкурс, за ваші зусилля та бажання поділитися своїми думками та ідеями, а також за неординарний підхід до завдання. Усім учасникам будуть видані дипломи від проекту ПТС.

Оцінка усіх надісланих робіт проводилася за 10-ти бальною шкалою. На першому етапі команда експертів проекту прочитала усі есе та відібрала 6 найкращих, які були надіслані до Міністерства інфраструктури та Представництва ЄС. За результатами оцінок (усього приймало участь 12 представників МІУ та 4 особи від Представництва ЄС) призерами конкурсу стали:

І місце -  студентка Сімферопольського коледжу транспортних інфраструктур Юлія Стаценко;

ІІ місце - студент Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного В’ячеслав Ковальчук.

ІІІ місце - студент Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені Лазаряна Олександр Суржиков.

Вітаємо переможців! Найближчими днями ми зв’яжемося з ними для вручення нагород та призів. Як ми вже оголошували, головний приз конкурсу – поїздка до Брюсселю та екскурсія до Європарламенту. Два інших призери отримають дипломи та цінні призи.

Есе призерів будуть розміщені на нашому сайті найближчими днями після погодження деталей з авторами.

Дякуємо усім за участь та читайте про нові конкурси та акції  в рамках роботи проекту на нашому сайті.

 

Юлія Стаценко І місце

В’ячеслав Ковальчук ІІ місце

Олександр Суржиков ІІІ місце

06 червень 2013