Успішно завершилася поїздка до Брюсселю для переможниці конкурсу творів

Ми раді повідомити, що успішно завершилася  поїздка до Брюсселю для переможниці конкурсу творів серед студентів транспортних ВУЗів студентки Сімферопольського коледжу транспортних інфраструктур Юлії Стаценко. Минулого тижня Юлія у супроводі експерта проекту Ірини Саідової відвідала Брюссель, де окрім огляду міста і його визначних місць для неї була організована екскурсія та лекція у Європарламенті.

Співробітник Європарламенту провела цікаву лекцію, де розповіла про історію створення Європейського Союзу, етапах його розвитку, а також про саму структуру – політичну та економічну. Лекцію також відвідала велика група студентів з різник країн. Їх цікавили різні аспекти розвитку політичної ситуації у Європейському Союзі на сьогоднішній день.

Після лекції та відвідання внутрішніх аудиторій Європарламенту у Юлії також була можливість оглянути Європейський квартал – частину Брюсселю, де сконцентровані основні адміністративні будівлі Євросоюзу, різноманітні комітети та організації, які задіяні у роботі та керуванні політичним та економічним життям Європейського Союзу.

Також Юлія мала змогу пройтися старими затишними вулицями центральної частини Брюсселю та побачити його сучасну частину з величезними хмарочосами, яку місцеві мешканці та туристи називають Манхеттеном.

Подорож пройшла успішно і ми сподіваємося, що у Юлії залишилося багато яскравих вражень про це прекрасне місто і величезний стимул для подальших досягнень.

Бажаємо їй успіхів та удачі, а також сподіваємося, що у скорому майбутньому будемо бачити більше молоді, яка прийматиме участь у конкурсах та заходах, які проект ПТС планує організувати якнайближчим часом. 

09 липень 2013