Відкриття Інформаційного центру ЄС в Ужгороді

Сьогодніб 28 жовтня 2015 року, в Ужгородському національному університеті відбулося офіційне відкриття 22-го Інформаційного центру ЄС. Відкриття Центру відбулося за участі Посла ЄС, Голови Представництва ЄС в Україні Яна Томбінські, запрошених представників керівництва, викладачів і студентів УжНУ, а також почесних консулів Словаччини та Угорщини в Ужгороді.

Ціль діяльності майбутнього Центру – розповсюдження інформації про Європейский Союз і його політику, полегшення доступу до матеріалів й публікацій ЄС, сприяння участі студентів у дебатах з європейських питань.

Усі бажаючі змогли прийняти участь у цілому ряді інформаційних заходів: прес-конференція, майстер-клас з анімації відео про європейські стандарти життя, лекція-дискусія для студентів про сучасний етап відносин між ЄС та Україною, а також вело заїзд,який очолював Посол ЄС Ян Томбінські.

Представник проекту ЄС "Підтримка впровадження Транспортної стратегії України" Ірина Саідова по закінченні велозаїзду вручила учасникам брошури з правилами безпеки дорожнього руху для велосипедистів, розроблені для вело заходів у рамках інформаційної кампанії проекту ПТС з безпеки дорожнього руху, яка проходить зараз в Ужгороді й Мукачеві.

Велозаїзд бул організований при підтримці проекту «Партнерська будова спільного туристичного простору на основі нових видів спорту та відпочинку для молоді» ЄІСП Польща-Білорусь-Україна.

28 жовтень 2015