Конкурс відгуків

Ми раді повідомити, що успішно завершилася  поїздка до Брюсселю для переможниці конкурсу творів серед студентів транспортних ВУЗів студентки Сімферопольського коледжу транспортних інфраструктур Юлії Стаценко. Минулого тижня Юлія у супроводі експерта проекту Ірини Саідової відвідала Брюссель, де окрім огляду міста і його визначних місць для неї була організована екскурсія та лекція у Європарламенті.

Читати далі >
09 липень 2013

Команда проекту ПТС разом із представниками Міністерства інфраструктури та Представництва ЄС закінчила оцінку есе студентів транспортних ВУЗів на тему «Моє бачення майбутнього української транспортної галузі». Ми вдячні всім студентам, які надіслали есе на конкурс, за ваші зусилля та бажання поділитися своїми думками та ідеями, а також за неординарний підхід до завдання. Усім учасникам будуть видані дипломи від проекту ПТС.

Читати далі >
06 червень 2013

 

Проект ПТС запрошує студентів усіх транспортних вищих навчальних закладів України, які бажають висловити свою думку про те, яким має бути український транспорт, взяти участь в конкурсі есе «Моє бачення майбутнього транспорту України».

Читати далі >
07 листопад 2012