Фотоконкурс

15 липня 2014 року у центрі мистецтв «М-17» відбулося офіційне відкриття аматорської фотовиставки «Обличчя сучасного транспорту України», де були представлені 20 найкращих фоторобіт згідно оцінки журі - представників Європейського Союзу, Міністерства інфраструктури України та експертів прое

Читати далі >
16 липень 2014

Проект ЄС "Підтримка впровадження Транспортної стратегії України" радий повідомити, що конкурс аматорської фотографії "Обличчя сучасного транспорту України" подовжено до 7 липня 2014 року. 

Читати далі >
04 квітень 2014

Проект ЄС ПТС інформує, що у зв'язку з напруженою політичною ситуацією у країні конкурс аматорської фотографії "Обличчя сучасного транспорту України" продовжено до 6 квітня 2014 року. Будемо раді бічити більше ваших фоторобіт за адресою irina.saidova@transport-ukraine.eu

Читати далі >
11 березень 2014

Проект ЄС "Підтримка впровадження Транспортної стратегії України" (ПТС) продовжує конкурс аматорських фотографій на транспортну тему "Обличчя сучасного транспорту України".

Запрошуємо всіх, хто любить фотографувати і має бажання, взяти участь у конкурсі. Скористайтесь шансом та проявіть себе – можливо, саме на Вас чекає успіх. Умови конкурсу надзвичайно прості – фотографії розміром не менше 2МВ повинні втілювати Вашу ідею про те, що представляє і як виглядає сучасний транспорт України. Заохочуємо креативність і нестандартний підхід!

Читати далі >
10 лютий 2014

 

Проект ЄС "Підтримка впровадження Транспортної стратегії України" продовжує приймати ваші фотографії для участі у конкурсі "Обличчя сучасного транспорту України". Поспішайте! Перемога та цінні призи можуть стати саме Вашими!

Детальна інформація про умови участі у конкурсі:

 

http://transport-ukraine.eu/news/konkurs-amatorskih-fotografiy-na-transp...

Читати далі >
21 грудень 2013

Проект ЄС "Підтримка впровадження Транспортної стратегії України" (ПТС) оголошує конкурс аматорських фотографій на транспортну тему "Обличчя сучасного транспорту України".

Ваші фото будуть прийматися з 13 вересня 2013 року до 06 березня 2014 року за електронною адресою Irina.Saidova@transport-ukraine.eu

Розмір фотографії не повинен бути меншим, ніж 2 Мб.

Читати далі >
13 вересень 2013

 

Проект ЄС «Підтримка впровадження Транспортної стратегії України» планує оголосити конкурс аматорських фотографій на тему «Обличчя сучасного транспорту України». Офіційне оголошення про початок конкурсу планується на вересень 2013 р. Умови конкурсу з’являться на сайті проекту у серпні 2013 р.

Читати далі >
01 березень 2013