Кампанія з безпеки дорожнього руху

12 листопада 2015 року о 10.00 у приміщенні Департаменту ДАІ МВС України за адресою: м.Київ, вул. Лук'янівська, 62 відбудеться фінальний Круглий стіл за результатами двох пілотних проектів з безпеки дорожнього руху , які були проведені проектом ПТС у 2015 році у Чернігові, Ужгороді та Мукачеві.

Читати далі >
04 листопад 2015

Сьогодніб 28 жовтня 2015 року, в Ужгородському національному університеті відбулося офіційне відкриття 22-го Інформаційного центру ЄС. Відкриття Центру відбулося за участі Посла ЄС, Голови Представництва ЄС в Україні Яна Томбінські, запрошених представників керівництва, викладачів і студентів УжНУ, а також почесних консулів Словаччини та Угорщини в Ужгороді.

Ціль діяльності майбутнього Центру – розповсюдження інформації про Європейский Союз і його політику, полегшення доступу до матеріалів й публікацій ЄС, сприяння участі студентів у дебатах з європейських питань.

Читати далі >
28 жовтень 2015

Проект ЄС “Підтримка впровадження Транспортної стратегії України” у рамках пілотного проекту з безпеки дорожнього руху в Ужгороді та Мукачеві  продовжує свою работу.

19 жовтня 2015 року в Ужгороді разом з представниками управління ДАІ Закарпатської
області пройшла акція, яка є частиною інформаційної кампанії в рамках проекту.

Читати далі >
19 жовтень 2015

18 жовтня 2015 року у приміщенні школи №5 м. Ужгород за адресою: набережна Київська, 16 була проведена велоакція BIKELIFE, присвячена безпеці велосипедистів на міських дорогах. Відповідно до офіційної статистики ДАІ у Закарпатській області за 2014 рік відбулося близько 1 620 дорожніх пригод за участі велосипедистів, у яких 262 особи загинуло і близько 1 500 осіб отримали ушкодження.

Читати далі >
18 жовтень 2015

Велорух у Закарпатті в останні роки набуває все більшу популярність, стрімко розвивається велоінфраструктура й кількість любителів-велосипедистів зростає швидкими темпами. Однак при цьому більшість з них, на жаль, не знає елементарних правил дорожньго руху. Внаслідок цього в рамках проекту були організовані й проведені велоакція в Ужгороді в минулі вихідні.

Читати далі >
17 жовтень 2015

Проект технічної допомоги ЄС «Підтримка впровадження Транспортної стратегії України» розпочав проект з безпеки дорожнього руху в Ужгороді та Мукачеві. Мета цього проекту – привернути увагу громадськості до потреби забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху та причин, які спричинюють виникнення дорожньо-транспортних подій (ДТП), а також проведення інформаційно-профілактичних заходів серед населення.

Читати далі >
12 жовтень 2015

Проект ПТС планує організувати наступний пілотний проект з безпеки дорожнього руху в Ужгороді та Мукачево (вересень – листопад 2015р.). Мета проекту – привернути громадську увагу до потреби забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху і особливо дітей та до причин, які призводять до появи ДТП.

Читати далі >
15 вересень 2015

Проект ЄС "Підтримка впровадження Транспортної стратегії України" підвів результати конкурсу банерів з безпеки дорожнього руху, який проводився у ході інформаційної кампанії з безпеки дорожнього руху у місті Чернігові у квітні-червні 2015 року.

Переможцем конкурсу став Олександр Пашков.

Банер переможця буде розміщено на маршрутних автобусах міста Чернігова у якості соціальної реклами, яка буде зайвий раз нагадувати водіям про небезпеку використання мобільних телефонів за кермом.

 

Вітаємо переможця!

Читати далі >
03 липень 2015

Проект технічної допомоги ЄС «Підтримка впровадження Транспортної стратегії України» розпочав свою роботу з безпеки дорожнього руху в Чернігові.

Мета цього проекту – привернути увагу громадськості до потреби забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху та причин, які спричинюють виникнення дорожньо-транспортних подій (ДТП).

Проект ЄС «Підтримка впровадження Транспортної стратегії України» розпочав проект з безпеки дорожнього руху в Чернігові. Мета цього проекту – привернути увагу громадськості до потреби забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху та причин, які спричинюють виникнення дорожньо-транспортних подій (ДТП).