Автомобільний транспорт

16 вересня стартував Європейський тиждень мобільності. До 22 вересня в рамках цього тижня у великій кількості країн Європи будуть проведені заходи, які пропагують пересідати з авто на більш екологічний та економічний транспорт.

http://www.mobilityweek.org.ua/

http://www.mobilityweek.eu/

У Києві громадська організація Асоціація велосипедистів Києва проводить низку заходів у різних частинах міста.

Читати далі >
16 вересень 2015

Проект ПТС планує організувати наступний пілотний проект з безпеки дорожнього руху в Ужгороді та Мукачево (вересень – листопад 2015р.). Мета проекту – привернути громадську увагу до потреби забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху і особливо дітей та до причин, які призводять до появи ДТП.

Читати далі >
15 вересень 2015

Проект ЄС "Підтримка впровадження Транспортної стратегії України" підвів результати конкурсу банерів з безпеки дорожнього руху, який проводився у ході інформаційної кампанії з безпеки дорожнього руху у місті Чернігові у квітні-червні 2015 року.

Переможцем конкурсу став Олександр Пашков.

Банер переможця буде розміщено на маршрутних автобусах міста Чернігова у якості соціальної реклами, яка буде зайвий раз нагадувати водіям про небезпеку використання мобільних телефонів за кермом.

 

Вітаємо переможця!

Читати далі >
03 липень 2015

Проект технічної допомоги ЄС «Підтримка впровадження Транспортної стратегії України» розпочав свою роботу з безпеки дорожнього руху в Чернігові.

Мета цього проекту – привернути увагу громадськості до потреби забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху та причин, які спричинюють виникнення дорожньо-транспортних подій (ДТП).

Проект ЄС «Підтримка впровадження Транспортної стратегії України» розпочав проект з безпеки дорожнього руху в Чернігові. Мета цього проекту – привернути увагу громадськості до потреби забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху та причин, які спричинюють виникнення дорожньо-транспортних подій (ДТП).

Проект ЄС ПТС оголошує конкурс малюнку на тему енегргоефективності на транспорті для дітей з закладів інтернатного типу міста Херсона.

Основная идея конкурсу - пояснити дітям у доступній формі, що таке енергоефективність, альтернативна і стала енергетика, та надати їм можливість проявити свою фантазію й образотворчі здібності й намалювати,  як вони бачать транспорт майбутнього.

Читати далі >
22 квітень 2015

У рамках пілотного проекту з дорожньої безпеки у Чернігові, проект ПТС оголошує конкурс на кращий дизайн банера й слогана на тему "Запобігання використання мобільних телефонів водіями під час керування".

У конкурсі можуть прийняти участь усі мешканці Чернігова. У вас є шанс проявити вашу фантазію й мистецькі здібності.

Основні умови конкурсу:

Читати далі >
20 квітень 2015

Днями проект ЄС ПТС планує оголосити конкурс малюнку та відгуку на тему енегргоефективності на транспорті для дітей-сиріт з дитячих будинків міста Херсона та Херсонської області.

Незабаром на сайті проекту з'являться детальні умови конкурсу. Основная идея конкурсу - пояснити дітям у доступній формі, що таке енергоефективність, альтернативна і стала енергетика, та надати їм можливість проявити свою фантазію й образотворчі здібності й намалювати,  як вони бачать транспорт майбутнього.

Читати далі >
09 квітень 2015

З метою покращення безпеки комерційних автомобільних перевезень в Україні у відповідності до технічних вимог Європейського Союзу і передового світового досвіду, а також для зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод з січня 2015 року в Мінінфраструктури розпочато реалізацію проекту міжнародної технічної допомоги ЄС Twinning «Підтримка Міністерства інфраструктури України з питань підвищення безпеки комерційних автоперевезень». 31 березня у Міністерстві інфраструктури України пройшла конференція з нагоди його офіційного відкриття.

Читати далі >
01 квітень 2015

"Укравтодор" прекратит существование в нынешнем виде

Министр инфраструктуры Андрей Пивоварский объявил о начале реформы дорожного хозяйства в Украине, в рамках которого "Укравтодор" прекратит существование в его нынешнем виде.

Читати далі >
01 квітень 2015